İnşaat Sektöründe Kullanılan Vinç Listesi » VSB Vinç
Vsb vinç servisi vinçsan a.ş yetkili servisi
VSB VİNÇ A.Ş. VİNÇSAN A.Ş. YETKİLİ SERVİS KURULUŞUDUR.
vsb vinç servisi

KURUMSAL TALEP

İnşaat Sektöründe Kullanılan Vinç Listesi

İçindekiler

İnşaat Sektöründe Kullanılan Vinç Listesi

İnşaat sektörü, tesise ve ihtiyaç duyulan uygulamaya bağlı olarak ağır hizmet tipi ve çeşitli kaldırma çözümleri gerektirir. Cam üretimi ve dağıtımı, yapısal çelik üretimi ve hazırlığı, prekast beton üretimi ve dağıtımı gibi inşaat uygulamaları, sağlam malzeme taşıma çözümleri gerektirir. Bu nedenle Portal Vinçler, Köprülü Gezer Vinçler ve Pergel Vinçler zorlu operasyonları yürütmek için gerekli güvenliği, hassasiyeti ve uygun fiyatı sağlar.  

Doğru ekipmanı seçmenize yardımcı olmak için, en sık kullanılan vinç sistemlerini kullanımları ve faydaları ile birlikte aşağıda listeledik: 

Gezer Vinçler

Tesisin tavanındaki piste kalıcı yapılar olarak kurulan bu vinçler, inşaat operasyonları için idealdir. Yüksek yük kapasitesi ile donatıldıkları için, en doğru vinç sistemlerinden biri olarak bilinirler ve çoğu zaman inşaat sektörünün kalbini oluştururlar. 

Gezer vinçler, yükleme ve boşaltma, kaldırma kalıpları, hareketli malzemeler sağlamak için çeşitli boyutlarda ve farklı konfigürasyonlarda gelir ve çok yüksek sıcaklıklar ve toksik malzemeler arasındaki en zorlu koşullarda bile güvenlik ve verimlilikle çalışabilir. EOT veya Elektrikli Gezer Köprülü Vinçler, kritik endüstriyel ortamlarda kullanışlıdır ve diğer Köprülü Vinç türlerine kıyasla maksimum zemin alanını kapsar. 

Pergel Vinçler

Pergel vinç, tekrarlayan ve benzersiz kaldırma görevleri için genellikle daha küçük bir çalışma hücresi alanında kullanılan bir tür vinç çeşididir. Pergel vinçler son derece çok yönlüdür ve üretimi en üst düzeye çıkarmak için gezer köprülü vinçlerle de eşleştirilebilir.

Pergel vinçlerin tasarımı oldukça basittir ancak 250 lbs’den herhangi bir yere kadar değişen kapasitelere sahip olabilir. Pergel sistemleri çoğunlukla çok basit bir tasarıma ve yapıya sahiptir. İş istasyonu vinçleri ve köprü veya portal vinçlerle karşılaştırıldığında, bunların çalıştırılması kolaydır ve potansiyel olarak arızalanabilecek daha az parçaya sahip oldukları için daha az bakım gerektirirler.

Portal Vinçler

İnşaat şantiyelerinde malzeme taşıma işlemi, kimi zaman zorlu koşullar altında, kimi zaman da bitimine kadar olan bir hızla gerçekleşmektedir. Portal Vinçler, hareketli olmaları nedeniyle hızlı hareket imkanı sağlar. Zemine monte edilmiş raylar üzerinde çalışırlar ve genellikle fabrikalarda, tersanelerde ve benzeri şantiyelerde kullanılırlar, ağır yükleri kolaylıkla ve güvenli bir şekilde kaldırabilecek kadar güçlü ve hassas olmaları gerekir. İnşaat uygulamaları için son derece kullanışlı kılan bir avantaj sağlam, ekonomik olmaları ve iç ve dış mekanlarda kullanılabilmeleridir.

Hizmet Talep Formu
İletişim
Detaylı bilgi almak için arayın.

0262 503 4777

Call Now Button
×