Tavan Vinç Periyodik Bakımı » VSB Vinç
Vsb vinç servisi vinçsan a.ş yetkili servisi
VSB VİNÇ A.Ş. VİNÇSAN A.Ş. YETKİLİ SERVİS KURULUŞUDUR.
vsb vinç servisi

KURUMSAL TALEP

Vinç Periyodik Kontrol ve Bakımı

vinc periyodik bakimi

Vinç Periyodik Kontrol ve Bakımı

Etkin bir denetim ve önleyici bakım programı, güvenlik ve üretkenliği artırmak için çok önemlidir. Düzenli denetimler ve önleyici bakım faaliyetleri, uyumluluğu desteklerken iyileştirme için risklerin ve fırsatların belirlenmesine yardımcı olur. Arıza süresini azaltmak ve güvenilirliği artırmak için ekipmanınıza, uygulamanıza ve görev döngünüze göre proaktif, özelleştirilmiş bir bakım planı oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Güvenlik ve Uygunluk Denetimleri

Vinç denetimleri, ekipmanın güvenliğini değerlendirmek, aşınma ve yıpranmayı tespit etmek ve güvenli, verimli çalışma için bakım ihtiyaçlarını belirlemek üzere tasarlanmıştır. Muayeneler ayrıca, ekipmanınızın mevcut yerel standartlar ve düzenlemelere uygun olduğunu doğrulayarak maliyetli para cezalarından ve operasyonların aksamasından kaçınmanıza yardımcı olur.

Düzenli vinç denetimlerine ek olarak, vincinize ve bileşenlerine daha derinlemesine bakan kapsamlı bir önleyici bakım planı, planlı onarımlar ve gelişmiş hizmetler geliştirmek faydalıdır. Koordineli bir programla, daha güvenli, daha güvenilir ve uyumlu bir operasyonu daha etkili bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Gereksinimlerinize Göre Uyarlanmış Hizmet

Etkili bir önleyici bakım programı, önleyici bakım teftişlerinden, uygulanabildiği yerlerde uygunluk denetimlerinden ve rutin bakımdan oluşur. Amaç, düzenlemelere uymanıza, üreticinin bakım tavsiyelerine uymanıza ve plansız duruş süreleriyle sonuçlanan arıza olasılığını azaltmanıza yardımcı olmaktır.

Ekipmanı, kullanımını, çalışma ortamını, görev sınıfını, servis geçmişini, üreticinin tavsiyelerini ve yasal gereklilikleri dikkate alarak servis programlarımızı operasyonlarınıza göre uyarlıyoruz.

Risklerin ve İyileştirme Fırsatlarının Belirlenmesi

Ekipmanınıza bakım yaptığımızda, düzeltici eylemleri belgelemek ve önceliklendirmek için Risk ve Öneri Yöntemimizi uygularız.

Önce durumunu değerlendirmek için bir bileşeni inceleriz. Arızaları, eksiklikleri ve/veya ihlalleri not eder ve bunları bir emniyet riski, üretim riski veya belirlenmemiş bir durum olarak sınıflandırırız. Ayrıca iyileştirme fırsatlarını da belirleyeceğiz. Düzeltici eylemler için önerilerde bulunur ve bunları inceleme sürecimiz sırasında sizinle tartışırız.

Her Adımda Uzman Tavsiyesi

Ekipmanınızın bakımını her yaptığımızda, bulgularımızı paylaşmak ve önerilerde bulunmak için istişari bir yaklaşım kullanırız.

Düzeltici Bakım ve Güçlendirmeler

Zamanında onarımlar yaparak, bileşenleri değiştirerek ve/veya vincinize yeni teknolojiler ekleyerek güvenlik ve üretkenlik sorunlarını ele alın ve iyileştirme fırsatlarından yararlanın.

Düzeltici Bakım, bir arıza tespit edildikten sonra gerçekleştirilir ve vincinizi amaçlanan işlevini yerine getirebileceği bir duruma getirmeyi amaçlar. Bilinen arızaların zamanında onarılması acil arıza olasılığını azaltır ve genellikle yönetmelikler tarafından zorunlu kılınır.

Güçlendirmeler, mevcut tavan vincinize güncel özellikler ve teknolojiler eklemenin nispeten kolay ve ekonomik bir yoludur. Modernizasyonlarla karşılaştırıldığında, iyileştirmeler tipik olarak çok daha az ön planlama ve kesinti süresi gerektirir.

Planlı Onarımlarla Arıza Süresini En Aza İndirin

Bilinen arızaların düzeltilmesi güvenlik açısından iyidir ve ekonomik açıdan mantıklıdır. Muayeneler ve önleyici bakım sırasında tespit edilen bileşen arızaları belgelendirilir ve düzeltici eylemler sizinle görüşülür. Arıza süresini en aza indirmek için vinç ve vinç onarımlarını üretim programınıza göre koordine edebiliriz.

Ekipmanınızın Ömrünü Uzatın

Tel halatlı vinçler, zincirli vinçler, elektrik/kontrol panoları, frekans invertörleri ve güç/veri aktarım hatları gibi bileşenlerin değiştirilmesiyle, ekipmanın kullanım ömrü uzatılabilir ve yedek parça bulunabilirliği, çalışma güvenliği ve üretkenliği iyileştirilebilir.

Çarpışma önleme sistemleri, yandan çekme önleme sistemleri, uyarı cihazları, yük göstergeleri, kablosuz kontrol sistemleri, durum ve uzaktan izleme cihazları gibi yeni teknolojiler eklenerek güvenlik ve üretkenlik de arttırılabilir.

Hizmet Talep Formu
İletişim
Detaylı bilgi almak için arayın.

0262 503 4777

Group 20Created with Sketch.

Deneyim

Teknisyenlerimizin uzun yıllara dayanan hizmetleri ve aldıkları sürekli eğitim, onlara işi doğru ve hızlı bir şekilde yapmaları için gereken bilgi ve becerileri verir.

Group 15Created with Sketch.

Emniyet

Tüm çalışanlarınızın güvende olduğundan emin olmak için çalışıyoruz. En büyük önceliğimiz güvenliği doğru şekilde sağlamak.

icon_Fall_ProtectionCreated with Sketch.

7/24 Acil Servis

VSB Vinç acil servis hizmeti sağlama konusunda alanında liderdir. İtibarımızı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verme yeteneğimiz üzerine inşa ettik.

Call Now Button
×