Hakkımızda - Türkiye'nin En Hızlı Vinç Servisi » VSB VİNÇ
Vsb vinç servisi vinçsan a.ş yetkili servisi
VSB VİNÇ A.Ş. VİNÇSAN A.Ş. YETKİLİ SERVİS KURULUŞUDUR.
vsb vinç servisi

KURUMSAL TALEP

Hakkımızda

"VSB VİNÇ İLE GÜVENLİĞİNİZİ VE ÜRETKENLİĞİNİZİ ARTTIRIN."

NİHAİ AMACIMIZ TÜRKİYE'NİN SANAYİSİNİ DURDURMAMAK.

VSB Vinç, Türkiye’nin en büyük vinç servis firmalarından biridir ve 15 yıl önce kurulmuştur. Şirket, 8 araç ve 24 personel ile hizmet vermektedir ve Türkiye’nin en hızlı vinç servis firmalarından biridir. Ayrıca, Vinçsan A.Ş. firmasının yetkili servisidir ve Türkiye’deki diğer vinç üretici firmalarının özel servis hizmetini de sunmaktadır.

VSB Vinç, müşterilerine vinç periyodik bakımları, vinç modernizasyonu, periyodik kontrol ve raporlama, vinç servisi, vinç montaj ve demontajı, vinç yürüme yolu modernizasyonu ve vinç imalatı hizmetleri sunmaktadır. Şirket, maden, otomotiv, gıda, çimento, tersane, demir-çelik, inşaat, cam sanayi gibi birçok sektöre hizmet vermektedir. Ayrıca, vinç yedek parçaları satışı da gerçekleştirmektedir.

VSB Vinç’in nihai amacı, verdiği hizmetle üreten ve gelişen firmaların sürdürülebilirliğini sağlamak ve Türk Sanayisi’ni desteklemektir. Şirket, yaklaşık 30 firmaya hizmet vermektedir ve vinç sektöründe Türkiye’de öncü firmalardan biridir.

DAHA

Misyonumuz

Başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere, tüm paydaşların memnuniyetinden taviz vermeden; kalite çizgisini takip ederek, hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmek için şirket menfaatlerini en üst seviyede tutan ve koruyan uzman kadromuzla, zamanın gerektirdiği teknolojik yenilikleri işine adapte eden, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan, üretim hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka ve firma olmaktır.

Vizyonumuz

Üstün hizmetimiz, ileri teknolojimiz ve güler yüzlü personelimiz ile pazarda lider konumda yer almaktır. Müşteri ilişkilerimizde, pazar araştırmalarımızda, sektördeki gelişmelerin takibinde ve Ar-Ge çalışmalarımızda etkin, verimli ve sürekli gelişen bir sistem kurarak müşterilerimizin öncelikli tercih ettiği marka olmak hedefimizdir. Rakiplerimizden üstün yanlarımızı müşterilerimizin fark etmesini, algılamasını ve inanmasını sağlayacak pazarlama faaliyetleri yürüterek, sorumluluk bilinci, dürüstlük ve taahhütlerimize sadakati yansıtan bir iş ahlakını benimsediğimizi tüm paydaşlarımıza göstermek istiyoruz.

0 +
Kişilik Ekip
0 +
Araç
0 +
Yıllık Deneyim

Güçlü Servis Kadromuz ile 7 Gün 24 Saat Vinçsan A.Ş ve Marka Bağımsız Olarak Hizmetinizdeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

40 yıllık tecrübemiz ile her zaman birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

7/24 Hızlı Servis

8 araç 24 personel ile hızlı şekilde vinç servis hizmeti sağlamaktayız.

Profesyonel Ekip

Alanında deneyimli ve uzman ekip ile tüm vinç problemlerinize kolaylıkla çözüm üretmekteyiz.

DAHA
40+

YILLIK DENEYİM

vincsan yetkili servis q4t62b728esdpgho5zu2uiotzvcmbhb8dcf0qa9tbs
REFERANSLAR

“En iyilere hizmet vermek için en iyi olmak gerekir.”

Referanslarımız vsb vinç
Call Now Button
×