Sabit Ve Ayarlanabilir Portal Vinçler - VSB Vinç Servisi
Vsb vinç servisi vinçsan a.ş yetkili servisi
VSB VİNÇ A.Ş. VİNÇSAN A.Ş. YETKİLİ SERVİS KURULUŞUDUR.
vsb vinç servisi

KURUMSAL TALEP

Portal Vinçler

Portal vinç

Portal vinçler, tekerlekler üzerinde bir ray veya ray sistemi boyunca hareket eden bağımsız ayaklarla desteklenen tek veya çift kirişli konfigürasyona sahip bir tavan vinci türüdür. Portal vinç tipik olarak bir dış mekan uygulaması için veya mevcut bir köprülü vinç sisteminin altında kullanılır. Gerekli kullanıma, seyahat uzunluğuna ve yük kapasitelerine bağlı olarak portal vinçler ray üzerinde, rayda veya doğrudan zeminde çalışabilir.

  • Tam portal vinç sistemleri
  • Yarı portal vinç sistemleri
  • Portatif portal vinç sistemleri
  • Ayarlanabilir portal vinç sistemleri

Portal vinçler, yüksek hacimli asansörlerin üstesinden gelmek ve ağır yükleri bir avluda, fabrikasyon atölyesinde veya genel üretim/depolama ortamında kaldırmak veya taşımak için verimli bir araç sağlamak üzere mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bir portal vinç tasarlarken aşağıdakileri aklınızda bulundurun uygulamanız için en ekonomik ve en verimli sistem:

  • Görev Döngüsü/Sınıflandırma: Doğru görev döngüsü veya hizmet sınıflandırmasının seçilmesi, bileşenlerin yüke ve kullanım gereksinimlerine dayanacak kadar dayanıklı olmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Portal Tasarımı: Tam bir portal, yarı portal veya taşınabilir bir portal sistemi mi kullanacaksınız? Portal vinç, raylar veya tekerlekler üzerinde hareket edecek mi?
  • Yaya veya Motorlu Trafik: Portal vincin yakınında çalışan işçiler veya başka bir ekipman olacak mı? Çarpışma hasarını önlemek için herhangi bir bileşenin ek korumaya veya özel yönlendirmeye ihtiyacı olacak mı?
  • İç Mekan/Dış Mekan: Vinç iç mekanda mı, dış mekanda mı yoksa her ikisinde birden mi çalışacak? Bir dış mekan portal sisteminde çevresel koşullara dayanmak için özel boya sistemleri, malzeme ve bileşenler gerekebilir.
  • Güç Gereksinimleri: Güç dağıtımı için bir kablo makarası yeterli olacak mı yoksa daha özel bir çözüme mi ihtiyaç duyulacak? Taşınabilir bir portal sistemiyse, yakınlarda bir güç kaynağınız olacak mı yoksa daha uzun bir uzatma kablosuna mı ihtiyacınız olacak?

Vinç uzmanlarımızdan biriyle görüşmeniz gerekiyorsa bizi 0216 444 8 726 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu
İletişim
Detaylı bilgi almak için arayın.

0262 503 4777

Call Now Button
×